1. Armando Bacot   IMG    UNC 

2. Dajour Rucker   Cape Henry   Marshall

3. Jada   Boyd     ARGS     NC State

4. Kenan Servan   Bishop Sullivan  St. Joseph 

5. Nia Covington  Cosby HS Western Carolina 

6. Dereon Seabron Win Column 2018 Massanutten NC State 

7. Michael Christmas  Landstown   HS  JMU

8. Tori Dickerson  Varina HS   Morgan State 

9. Bryce Hall Carlisle  Randolph College 

10. Patrick Gee   Prince George  NCWC

11. Daizjah Brown Thomas Dale Pitt Bradford 

12. Titus Lawrence  Peninsula Catholic  Catholic

13. Zaiyen Chapman  Hampton Richard Bland  

14. Maliek Conaway   L.C. Bird High School  Allegheny College

15. Sincere Adams   Manchester High School  Ferrum College 

16. Devin Christian  Lee Davis HS  Theil College 

17. Morgan Johnson  Huguenot High School  Norfolk State 

18. Chaniqwa Gilliam Lake Taylor High School William and Mary 

19. Canisha Robinson  JR. Tucker Penn State Mont Alto Campus 

20. Kayla Barrett Huguenot High School Apprentice  School 

 21. Charles Tart Varina High School  Virginia Union University 

22. Jeff Jackson Prince George High School  Averett University 

23. AJ Baker Peninsula Catholic  Allen University

24. Malachi Banks  Peninsula Catholic Allen University

25.Tyrese Tingle Matoaca High School Apprentice School 

26. Tahkey Williams PHCC  Claftin 

27. David Penney  Middleburg  SFU 

28. Moses Nuangski Carlisle Cowley CC

29. Inari Jones  IC Norcom Salem University

30. Preston Haden Hopewell High School Bridgewater College 

31. Genaisia Averett  IC Norcom Piedmont International College

32.  Briana Payne  JR Tucker  Averett College

33.Chenise Lewis Huguenot High School Southern Maryland CC

34.  Teon Tiller  Thomas Jefferson High School Livingstone 

35. Nat Smith Thomas Jefferson High School  Independence CC 

36. Adonis Johnson  Lee Davis Belmont Abbey 

37. Gus Rowland  Win Column 2016 USC Aiken 

38. Jeshon Jones  WOSC  Shaw University 

39. Daleon Gibson  Lake Taylor  South Georgia Tech 

40.Illiania Davis  Varina High School Motlow State University 

41. Miles Gibson  Northwest Tech  Eastern Michigan University 

42. Lance Monteiro  LC Bird High School  USC Aiken 

43. Leland Richardson  Bryant and Stratton  Mount Olive 

44. Jayla Henderson L.C. Bird ODU 

45. Jaiden Watkins  L.C. Bird  ODU 

46.  Tyson Brown Kempsville  Massanutten Prep 

47. Jalen Hargove  Matoaca High School Lynchburg 

48. Deazhia  Reid Oscar Smith High School Virginia State

49.  Taelor Willard Woodbridge High School Grambling State University 

50. Az Bacot  Win Column 2018  Virginia State 

51. Zion Davis  TPLS Richard Bland 

52. Jordan Crump  Highland Springs  Virginia Wesleyan 

53. William Steger  Amelia Academy St. Augustine 

54. Nyzaiah Chambers Hillcrest Prep Norfolk State 

55.  Eric Rustin Tennessee Prep UT Martin

56. Taniah Johnson William Fleming VUU

57. Kensey Ferguson William Fleming  Johnson C Smith 

58. Timon Jones  Win Column 2018 Lees McRae

59. Izaiah Richardson Meadowbrook High School  Suny Erie CC

60. Jaylin Stewart Walsingham  Coker College 

61. Nyrek Wheeler  George Washington Danville TLAP Sports Academy

62. Iziah James Indian Hill Southern Illinois Edwardsville 

63. Adrian Payne  Phoebus HS Robert Wesleyan University

64. Jajour Lambert Prince George HS Mid Atlantic Christian University

65. Yanna Lewis Motlow CC Northern Kentucky University 

66. Tyrese Jenkins Varina HS Norfolk State University

67. Jamon Battle L.C. Bird High School UNC Asheville 

68. Aaron Darden  Huguenot HS Norfolk State University

69. Michael Cunningham Washington Academy Virginia Union 

70. Corbin Slayton L.C. Bird HS Richard Bland 

71. Everette Rivers L.C. Bird HS Ferrum College

72. Detionne Leach Phoebus High School  Livingstone 

73. Joel Kabimba Middleburg Stetson 

74. Jaquez Yow Washington Academy Cowley CC 

75. Robert Smith  William Fleming BCCC 

76. Nae Harrison Matoaca Virginia State 

77. D'Monte Brown Petersburg High School Garrett College 

78. AJ James Green Run High School Hargrave 

79. Kesean Robinson Hagerstown CC West Florida

80. Aaron Blizzard  Franklin County High School Garrett College

81. Abby Eads  TPLS Bryant 

82. Isiah Gilliam Menchville Richard Bland 

83. Chase Coleman   Maury  UVA

84. Jackson Brockwell   Thomas Dale Virginia Tech 

85.  BriQuan Harrell Oscar Smith HS Fork Union 

86. Amaya  Sharif  Phoebus HS  Mississippi Gulf Coast 

87. Brianna Jackson  Princess Anne High School Miami

88. Devin Johnson Carmel School Ferrum College 

89. Elijah Saunders TPLS  Virginia State University 

90. Savion Helm Blue Ridge Richard Bland 

91. Darius Jones Hermitage HS Richard Bland 

92. Michael Spraggins Halifax  Ferrum 

93. Chris Sheppard William Fleming Southwest CC

94. Syniyah Parker Varina ODU 

95. Jalen  Jordan James River   AIC 

96. Aubrey Merritt John Marshall Life University 

97. Levar Allen John Marshall Southern Connecticut State University 

98. Demarr McRae John Marshall Livingstone

99. Javon Carter Hargrave Cecil CC 

100. Jameela Ali Atlantic Shores  Piedmont International University 

101. Dominique Finney LCA  Mt. Zion Prep  

102. Jamal Grant  Amelia Academy  Beckler College 

103. Lexus Carballo Woodrow Wilson HS  PIU  

104. Tyrek Williams Win Column 2018 Troy University 

105. Jordan Hernandez Varina HS  Virginia State

Congratulations to CLASS OF 2019 Commits and Signees !!!!!!!