1. Xaria Wiggins  Princess Anne  Mississippi State University 

2.  Deandre Thomas  Millwood Samford University 

3. Tyrek Williams LC Bird   Norfolk State  University 

4. Chris Ford LC Bird Norfolk State University 

5. Rasir Bolton  Mansanutten  Penn State 

6. Ricky Slade CD Hylton Penn State

7. Clevon Greene WCA Radford 

8. Darius  McGhee BlueRidge  Liberty

9.Jayden Gardner Heritage  East Carolina 

10. Taylor Stevens  Prince George Queens University of Charlotte  

11. Jason Wade  Trinity ODU

12. Mike Wynn   Kistreil Heights  ECU 

13. TJ Taylor  Wyoming 

14. Kameron Harris  Amelia Academy Notre Dame College 

15.  Joe Bryant Lake Taylor  Norfolk State University 

16. Mac McClung Gate City Georgetown

17. Deshaun Wade Miller School ECU 

18. Bryonna Ferebee Princess Anne  Radford 

19. Makayla Dickens  University at Albany  

20. Jennifer Davis TPLS   Towson 

21. Madison Lowery   TPLS  UMASS

22. Raechal Stovall TPLS Quinnipiac 

23. Keldon Johnson Oak Hill  Kentucky 

24. Lauren Ford  Meadowbrook Catawba

25. Gabe Dickerson Atlantic Shores   Francis Marion 

26. Tevin Tucker Prince George  West Virginia University 

27. Chance Moore Beckley Prep Wichita State 

28. Connor Arnold  Beckley Prep  VMI 

29. Briana Autry Nansemond River Air Force 

30. Dave McCormack  Oak Hill Kansas 

31. Korey Bridy Monacan HS  VMI

32. Tierra Morris Collegiate  Gettysburg College

33. Cam Harris  King Fork HS  Bethune Cookman 

34. Trineise Howell Huguenot High School  NCCU 

35. Gynai James  Thomas Dale HS  Lackawanna College 

36.Jarec Brown George Wythe HS Eastern Arizona College 

37. Ayanna Scaraborough Matoaca HS Roanoke College 

38. Jalyn Lomax Trinity Marshall

39. Nat Pollard Highland Springs  Eastern Arizona College 

  
40. Rashawn Cook WCA Mary Washington 

41. Dashawn Cook  WCA Mary Washington 

42.Dimitri Georgiadis  post Benedictine Prep VA CIitadel 

43. Pope Bland JR. Thomas Jefferson Louisburg 

44. Felicia  Ferguson  Bruton HS Bridgewater College


45. Darell Purdie  George Wythe HS  Independence CC


46. Kevin Hubbard George Wythe HS Independence CC 

47. Derrick Redmon LCA Independence  CC 

48. Toriano Lewis  Armstrong HS South Georgia Tech

49. Chris Collins Benedictine  UNC

50. Jarvis Vaughan  Robert E Lee  ODU 

51. Marion Moore  Kecoughtan HS Apprentice School 

52. Kabir Shabazz  Win Column 2017 Independence CC 

53. Justin Brown  Benedictine Wallace State 

54. TJ Durham Independence CC

55.  Christina Deng  Warwick HS  Virginia Union University 

56. Nateirra Luster Win Column 2016 
Elizabeth City State University 

57. Whitney Hopson Varina HS  Roanoke College 

58. Makayla Johnson Bruton Bridgewater College 

59. Charme Lilly Cosby HS  NCAT 

60. JJ Matthews Moberly CC Arkansas State

61. Chandler Taylor  Franklin County HS Bluefield College 

62. Shawn Sanders Green Run HS Virginia Union University

63. Deshawn Ridley Huguenot HS  Wallace State 

64. Marvin Cannon Barton County Washington State 

65. BJ Fitzgerald Carlisle Norfolk State University

66. Timon Jones Henrico Fork Union 

67. Javion Patterson Meadowbrook Richard Bland 

68. Kaylus Hundley Lake Taylor Virginia Tech 

69. Stanley Taylor  Win Column 2015  Columbus State 

70.  Jason Wiggins Varina HS  Hagerstown CC

71. Nyzaiah Chambers Oscar Smith  Hillcrest Prep 

72. Mohamed Khamis Henrico  Morivian Prep 

73. Kaylah Brown  NRSA  Penn Tech 

74. Josh Hall Douglas Freeman  VUU

75. Dymond McSweeney Huguenot Norfolk State 

76. Justin Brown Glen Allen NCAT 

77. Amari Lee  Heritage HS Robert Wesleyan 

78. Tyquan Odom  Greensville   North Carolina Wesleyan 

79. Lorenzo Gatling Indian River HS  Wallace State  

80.  Samond Pinchback  Varina ODU

81. Patrick Emilien  TBA Western Michigan

82. Josh Thomas Staunton River UVA WISE

83. Eric Rustin Huguenot Charlotte Basketball Academy

84. Tyrone Coley Meadowbrook Butler CC 

85. Reagan Jackson  Grassfield Clark Atlanta 

86. AZ Bacot Highland Springs HS Harford College 

87. Lydia Goolsby  King Fork HS  Goldey Beacom 

88. Marcus Burwell  Northeastern CC FIU

89. Danyael Goodhope Win Column 2016 NSU

90. Naterria Luster Win Column 2016  ESCU

91.  Jaiden Morris  Win Column 2017 Morgan State

92. Cam Bacote Win Column 2017 UMES

93. Justice Smith  Peninsula Catholic  CBA 

94. ReSean White Churchland  CBA 

95. Antonio Bridy LCA Independence CC

96. Jaelyn Harris  Trinity  Eastern University 

97. Demonte Buckingman Win Column 2016  CSU Bakersfield 

98. Jahquine Cox  Bayside  CBA 

99. Terrence Whitfield  Massanutten Catawba College

100. Tynan Bassett Prince George  HS Bismarck State

101. Isaiah Larkin  Prince George HS  Bismarck State 

102. Ray Ward Salem HS  CBA 

103. Kylah Webb Thomas Dale Bluefield State University 

104. Jemiah Brittnum Bluefield State University 

105. Miles Jones Blue Ridge Tusculum 

106. Jacob Linder Providence Christian Academy 

107. PJ Roach  Atlantic Shores  Naval Academy 

108. Jacquez Yow Hampton  HS Washington Academy 

109.  Rontre Pope Churchland HS   CBA

110. Amir Devone  Hampton High School Huntington Prep 

111. Hunter Bailey Carlisle Ferrum College 

112. Joseph Kennan Massanutten  UVA Wise 

113. Kaleb Smith Franklin County Hampdhen Sydney 

114.Cinnamon Stanfield Carlisle School  MACU

115. Denzel  Bernard Carlisle  School Ferrum College 

116. DJ Driscoll Western Branch Montgomery  CC

117. Dereon Seabron Lake Taylor  Massanutten PG 

118. Christian Chappell Prince George Bismarck State 

119. Ladaron Grant Kecoughtan  CBA 

120. Achraf Sadouk  Bruton  Keuka College 

121. Amp Williams Win Column 2016 Olive-Harvey College

122. Monica Ezekiel Banner Christian Livingstone 


123. Ifunanya Okoye Banner Christian   VUU 

124. Anthony Williams EC Glass  Emory and Henry 

125. Destiny Robinson Hampton HS Chowan 

126. Seneca Louis  Hargrave Iowa Western 

127. Makenna Watson Kecoughtan  Eastern Mennonite 

128. Jasmyne Warren GW HS Guilford  Tech CC 

129. Nadine Pope John Marshall  HS  Bryant and Stratton 

130. Jalen Jordan Lake Taylor Francis Marion 

131. Dallas Wilson Churchland HS Virginia State

132. Amari Cutherbertson Glenn HS Louisburg 

133. Alonzo Scott  Walter State CC

134. Darrius Tunnell Denbigh HS  Bryant and Straton CC

135. Rahim Jenkins LC Bird HS  Anderson University 


Congratulation to the  Class of 2018 already made commitments.